Rüyada evin tavanının açılması

Bilgin F.(42) - Muğla sordu : "Sayfalarınızı uzun zamandır düzenli olarak inceledim. rüyada evin tavanının açılması yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada evin tavanının açılması, imrenilen bir başarıya, zengin memura, mutlu olmaya, mutlu zamanlara, uzun ömre, sevince ermeye, rızkın temiz olacağına, şana ermeye, huzurlu olmaya, zenginliğe, maddi yükü bulunan birinden uzaklaşılacağına yorulmaktadır. Ender olarak da değer kaybetmeye, düşmanlığını saklayan kişiye, huzurunun bozulacağına, fena huylu bir kişi tarafından fenalık görmeye, parasal sıkıntıya işarettir. Bazen de yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla düşlediği haysiyete, meşakkatle düşlediği temiz kazanca, sıkıntı çekerek elde ettiği haysiyete, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada evin tavanının açılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada evin tavanının açılması
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. pek çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Ortalama bir bireyin yaşamının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının açılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.