Rüyada evin tavanının çatlaması

Gökhan K.(40) - Şanlıurfa sordu : "ruyadanegormek.comu kısa bir süredir ilgiyle okuyorum. Geçen gün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada evin tavanının çatlaması yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada evin tavanının çatlaması, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, malın temiz olmasına, hak edilen güce ermeye, güvende kalmaya, sağlıklı bir ömre, üne erişileceğine, maddiyata gelecek berekete, faydalı işler ile meşgul olacağına, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, eli açık tanıdığa, taleplerin yerine geleceğine yorulmaktadır. Bunlarla birlikte parasal sıkıntıya, rahatının kaçacağına, korkuya olmasına, fakirliğe, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder. Bazen de rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorlukları aşarak hak edilen şöhrete , zamanla istediği yüksek mertebeye, çektiği zorlukların sonunda beklediği büyük güce, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu ticari kazanca delalettir.

"Rüyada evin tavanının çatlaması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi hakkında merak ettikleriniz

rüyada evin tavanının çatlaması
  • Aşırı psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının çatlaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.