Ruyada evin tavaninin cokmesi

Hanişe R.(35) - İstanbul sordu : "ruyada evin tavaninin cokmesi yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Ruyada evin tavaninin cokmesi, problemlerden uzak kalacağına, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, iyi zamanlara, duygusal hayatın iyi gittiğine, imrenilen bir eşe, mutlu olmaya, karlı iş yapacağına, planların yerine geleceğine, kısa sürede öğrenilecek sevindirici habere, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, sevince delalet eder. Ender olarak da ticaret sebebiyle sıkıntıya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sıkıntıya düşmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, kötülük görmeye yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen daha çok kazanca, zorlukların sonrasında kazandığı hayra, sıkıntıyla kazandığı servete, uzun süren çabaların sonunda istediği zenginliğe delalettir.

"Ruyada evin tavaninin cokmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı ile ilgili merak edilenler

ruyada evin tavaninin cokmesi
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini bildirir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Ruyada evin tavaninin cokmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.