Rüyada evin tavanının çöktüğünü görmek

Fatih Ö.(43) - Denizli sordu : "Selam. Bulamadığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada evin tavanının çöktüğünü görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada evin tavanının çöktüğünü görmek, tatlı dilli genç yabancıya, duygusal hayatın iyi gittiğine, bol şansa, mülke gelecek fazlalığa, hak edilmiş ganimete, hayırlı çocuğa, sosyal yaşamda huzura, işyerinde terfiye, elinden her iş gelen bir kimseye, dostlarla birlikte gülmeye, mutlu olmaya delalet eder. Ayrıca mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, ferahının bozulacağına, kötülük görülmesine, korkuya gerçekleşmesine, üzüntüden sıyrılamamaya yorulur. Bir takım rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek umduğu şöhrete , umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği huzura, yenilgiden sonra kavuştuğu beceriye, yardım alarak kazandığı hünere yorulmaktadır.

"Rüyada evin tavanının çöktüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile alakalı bilinmeyenler

rüyada evin tavanının çöktüğünü görmek
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir tabirle tahminen 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyandıktan on dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının çöktüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.