Rüyada evin tavanının dökülmesi

Şükrü G.(46) - Bursa sordu : "Selamlar; Geçen gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada evin tavanının dökülmesi yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada evin tavanının dökülmesi, huzura, arzuların hayata geçeceğine, eli açık insana, sözünü tutacağına, becerili bir insana, iyi bir birlikteliğe, sorunlardan arınmış olacağına, yakında alınacak iyi havadis öğrenmeye, külfetsiz elde edilen ziynete, hayırlı çocuğa, kazanılan mala işarettir. Nadiren de düşmanlığını saklayan amire, fenalık görmeye, iyi hali kaybetmeye, kötülükten emin olmaya, huzurunun kaçacağına delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği varlığa, çektiği zorlukların sonunda hak edilen daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek ulaştığı müjdeye delalettir.

"Rüyada evin tavanının dökülmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri hakkında en sık sorulanlar

rüyada evin tavanının dökülmesi
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle tabirden rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara neden olacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Yaklaşık olarak gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının dökülmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.