Rüyada evin tavanının kabarması

Erdal K.(48) - Van sordu : "Tartışmasız yazılmış en ayrıntılı rüya tabirleri web sitesi ruyadanegormek. rüyada evin tavanının kabarması açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada evin tavanının kabarması, yüksek şansa, malın verimli olmasına, ilişkisinin yolunda olduğuna, alın teriyle kazanılan nimete, refaha kavuşmaya, bereketli günlere, sağlıklı yaşamaya, elinden her iş gelen bir kimseye, sevince, şana sahip olunacağına, büyük mertebeye gelineceğine yorulur. Nadiren de kaprisli bir yöneticiye, iş nedeniyle huzursuzluğa, zorluğa düşmeye, değer düşmesine, parasızlığa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları dediler ki: Bu zahmet çekerek hayalini kurduğu mülke, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu güce, zorlukların ardından hak edilen mutluluğa, sıkıntı çekerek elde ettiği hayra yorulmaktadır.

"Rüyada evin tavanının kabarması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada evin tavanının kabarması
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Belirli bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının kabarması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.