Rüyada evin tavanının yanması

Ersin R.(30) - Almanya sordu : "Merhabalar; rüyada evin tavanının yanması açıklar mısınız? "

Rüyada evin tavanının yanması, hüner sahibi bir insana, vefakar dosta, gelirin temiz olmasına, fakirlikten kurtulmaya, sakin bir hayat süreceğine, aşk hayatında mutluluğa, mutluluk dolu yarınlara, samimi orta yaşlı kişiye, helal servete, bonkör kimseye, parasal yükü olan kimseden uzaklaşılacağına işarettir. Kimi zaman da sıkıntıya yaşama, kıymet düşmesine, korktuğundan emin olunacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, dara düşmeye delalettir. Kimi rüya alimleri şöyle dediler: Bu rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, ümitsizlikten sonra beklediği ganimete, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı feraha, cefa çektikten sonra kavuştuğu daha iyi bir hayata işarettir.

"Rüyada evin tavanının yanması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada evin tavanının yanması
  • Beynimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Yorumları uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Ortalama olarak gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının yanması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.