Rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek

Sedat E.(41) - Hatay sordu : "rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek, sevince erişileceğine, yağmura, iyi sağlığını muhafaza etmeye, yararlı işler gerçekleştireceğine, mala gelecek berekete, içten davranan genç insana, dostluklarında feraha, aydınlık zamanlara, elinden her iş gelen bir kimseye, alın teriyle kazanılan mala, sevenleriyle muhabbete yorulur. Olumsuz anlamda sıkıntılı hayata, iş sebebiyle üzüntüye, sırların açığa çıkmasına, ticari sorunlara, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği toplu kazanca, uzun süren çabaların sonunda hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, uzun süren çabaların sonunda kazandığı yüksek mertebeye, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu onura delalettir.

"Rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabirleri kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.