Rüyada evin tavanının yıkılması

Özenç I.(41) - Kahramanmaraş sordu : "Merhabalar; Sayfalarınızı bir süredir her gün olmasa da okudum. Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada evin tavanının yıkılması açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada evin tavanının yıkılması, hak edilmiş servete, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, manevi yükü olan tanıdıktan kendini kurtarmaya, güvende kalmaya, özlemi duyulan bir eşe, istenilen kuvvete ulaşmaya, huzur bulmaya, yağmura, şöhrete sahip olunacağına, yararlı uğraşlar yapacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de zarar görülmesine, sırların ortaya dökülmesine, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, üzücü bir problemle yüzyüze gelineceğine, ferahının bozulacağına delalet eder. Kimi rüya alimleri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak hak edilen mevkiye, umudunu yitirdikten sonra beklediği toplu mala, uğraşlarının sonunda ümit ettiği rahatlığa, uğraşlarının sonunda ümit ettiği temiz rızka delalettir.

"Rüyada evin tavanının yıkılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında bilmedikleriniz

rüyada evin tavanının yıkılması
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen garip durumlardır
  • Ortalama bir bireyin ömrünün ortalama 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının yıkılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.