Rüyada evin tavanının yüksek olması

Halıse C.(42) - Ankara sordu : "Aradığım neredeyse tüm tabirler sitenizde bulunuyor ama rüyada evin tavanının yüksek olması yorumlar mısınız? "

Rüyada evin tavanının yüksek olması, karmaşadan uzak olacağına, hatrı sayılır güç sahibi olmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, büyük mertebeye ulaşacağına, toplum yaşamında tatmine, becerili bir kimseye, mutluluğa, içten davranan orta yaşlı kadına, verilen sözün tutulacağına, şöhrete sahip olunacağına, vefakar çocuğa yorulur. Kimi zaman da mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, eğitimsiz bir yabancıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, zora düşmeye, fenalık görülmesine işaret eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya yenilgiden sonra düşlediği büyük güce, kaybettikten sonra kavuştuğu onura, yenilgiden sonra düşlediği toplu mala, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada evin tavanının yüksek olması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada evin tavanının yüksek olması
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada evin tavanının yüksek olması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.