Rüyada evine hırsızın girdiğini görmek

Yurday H.(19) - Bursa sordu : "rüyada evine hırsızın girdiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada evine hırsızın girdiğini görmek, özlemi duyulan bir birlikteliğe, üne ermeye, külfetsiz elde edilen altına, kazanca gelecek fazlalığa, yakında öğrenilecek memnun edici haber duymaya, yüksek ticari kazançlara, yeminini tutmaya, güler yüzlü genç kişiye, manevi külfeti bulunan dosttan uzak durulacağına, faydalı işlere, becerikli bir insana delalet eder. Bir diğer yoruma göre de korkulanın başına gelmesine, sıkıntıya yaşantıya, sağlığın kötüleşeceğine, saklanansırların ortaya çıkacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle dediler ki: Bu zorlukla birlikte özlediği müjdeye, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu ferahlığa, ümitsizlikten sonra özlediği mutluluğa, çektiği zorlukların sonunda beklediği hünere işaret eder.

"Rüyada evine hırsızın girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada evine hırsızın girdiğini görmek
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yaklaşık bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Bazı zaman açıkça bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada evine hırsızın girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.