Rüyada evine kedi girmesi

Mustafa İ.(47) - Bursa sordu : "rüyada evine kedi girmesi açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada evine kedi girmesi, rahatlamaya, mülke gelecek berekete, dostluklarında mutluluğa, üne erişileceğine, hayırlı uğraşlara, güvenli hissetmeye, parasal yükü bulunan kişiden kurtulmaya, verdiği söze sadık olunacağına, planların hayata geçeceğine, fakirlikten uzak durmaya, yararlı uğraşlar yapacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de kötülük görülmesine, maddi zorluğa, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, ticaret kaynaklı sıkıntıya, sıhhatin bozulacağına yorulur. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle istediği itibarlı mertebeye, yenilgiden sonra hak edilen zenginliğe, sıkıntıya düşerek gözlediği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği hünere delalet eder.

"Rüyada evine kedi girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada evine kedi girmesi
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada evine kedi girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.