Rüyada evini ucuza satmak

Orkan U.(21) - İstanbul sordu : "Yorumlarınızı uzun zamandır dikkatlice inceliyorum. Üç gün önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada evini ucuza satmak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada evini ucuza satmak, işte makama çıkılacağına, kazancın bereketli olmasına, tez zamanda duyulacak hayırlı değişimlere, kazançlı iş içinde bulunacağına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, vefakar evlada, eşiyle eğlenmeye, huzura kavuşmaya, sevinmeye, bol kısmete, verdiği sözü yerine getireceğine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, sırların ortaya çıkmasına, değer kaybetmeye, acımasız bir tanıdığa işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte kazandığı temiz kazanca, sıkıntıyla ulaştığı servete, uğraş vererek gözlediği daha sağlıklı bir hayata, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada evini ucuza satmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada evini ucuza satmak
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler gibi bir çok nokta üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evini ucuza satmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.