Ruyada evinin duvarinin yikildigini gormek

Zafer Y.(23) - İzmir sordu : "ruyada evinin duvarinin yikildigini gormek yorumlayabilir misiniz? "

Ruyada evinin duvarinin yikildigini gormek, mutluluğu bulmaya, hünerli bir insana, kazanılan mala, istenilen bir birlikteliğe, kolay kazanılan altına, imrenilen kuvvete ulaşmaya, getirili iş yapacağına, yakında duyulacak hayırlı havadise, parasal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, sevince ermeye, yeminine bağlı durulacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak hilekar bir insana, rahatının kaçacağına, fakirliğe, sağlığın bozulacağına, ticaret alanında kayba yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle dediler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda ümit ettiği yüksek mertebeye, sıkıntı çekerek elde ettiği ganimete, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu şana, zorlukların ardından hak ettiği toplu mala işarettir.

"Ruyada evinin duvarinin yikildigini gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bilmedikleriniz

ruyada evinin duvarinin yikildigini gormek
  • Yaklaşık bir insan hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Ruyada evinin duvarinin yikildigini gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.