Ruyada evinin kapisini acik gormek

Zafer K.(43) - Samsun sordu : "ruyada evinin kapisini acik gormek yorumlar mısınız? "

Ruyada evinin kapisini acik gormek, problemlerden uzak olacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sağlığa, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek ticari kazançlara, finansal külfeti bulunan bir kimseden uzaklaşılacağına, kısa sürede duyulacak memnun edici haber almaya, büyük makama geleceğine, mal varlığına gelecek artışa, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, malın temiz olmasına yorulmaktadır. Ender olarak da sıhhatin kötüleşeceğine, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, sıkıntılı yaşama, maddi zorluğa, kötü bir olayla karşılaşılacağına delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu yardım alarak hak edilen yüksek mertebeye, zorluklara göğüs gererek ulaştığı yüksek mertebeye, başarısızlıktan sonra kazandığı itibara, zahmetle birlikte hak ettiği daha iyi kazanca işaret eder.

"Ruyada evinin kapisini acik gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

ruyada evinin kapisini acik gormek
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Ruyada evinin kapisini acik gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.