Rüyada evinin tavanının akması

Melisa Ö.(35) - Uşak sordu : "Açık ara internette bulunan en derin rüya tabiri web sitesi burada. Geçen gece bir rüya gördüm. rüyada evinin tavanının akması yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada evinin tavanının akması, planların gerçekleşeceğine, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, sosyal yaşamda huzura, hoşsohbet genç akrabaya, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete, malın bereketli olacağına, sağlıklı hayata, kısa sürede alınacak memnun edici gelişmelere, getirili işlere, ilişkisinin iyi gittiğine, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya işaret eder. Olumsuz anlamda sıkıntıya yaşantıya, fenalığını saklayan akrabaya, huzuru kaybetmeye, hilekar bir kişiye, kederden kurtulamamaya işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle dediler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hasret duyduğu refaha, yardım alarak özlediği mevkiye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği şana, sıkıntılarının sonunda umduğu daha iyi kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada evinin tavanının akması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada evinin tavanının akması
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evinin tavanının akması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.