Rüyada evinin tavanının aktığını görmek

Mustafa A.(48) - Konya sordu : "Selamlar; Evvelsi gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada evinin tavanının aktığını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada evinin tavanının aktığını görmek, iyi bir mutluluğa, akrabalarla refah içinde geçecek ömre, ikili ilişkilerde başarıya, yüksek mevkiye gelineceğine, sevinmeye, rahatlamaya, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, rızkın temiz olmasına, şana ermeye, isteklerin yerine geleceğine, büyük kuvvete delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da merhametsiz bir tanıdığa, fena niyetli bir amir eliyle fenalık görmeye, sıhhatin yitirileceğine, sevimsiz bir hale düşmeye, sırların açığa çıkacağına işarettir. Kimi alimler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek beklediği başarıya, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği mülke, umudunu yitirdikten sonra umduğu paraya, hatalarının ardından ümit ettiği mutluluğa delalet eder.

"Rüyada evinin tavanının aktığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada evinin tavanının aktığını görmek
  • Bazı zaman açıkça bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla ortalama 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. pek çok faktör konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evinin tavanının aktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.