Rüyada evlenme teklifi

Nezahat B.(25) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada evlenme teklifi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada evlenme teklifi, parasal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, dünyalığa gelecek berekete, sakin kalacağına, planların gerçekleşeceğine, kendisini sevenlerle muhabbete, sözünü yerine getireceğine, eli açık memura, malın hayırlı olmasına, servete, iyi zamanlara, faydalı işler gerçekleştireceğine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sevimsiz bir hale gelmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, fakirliğe, üzüntü duymaya, sıkıntıya hayata delalettir. Farklı bir açıdan bakan yorumcular derler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek umduğu paraya, cefa çektikten sonra kavuştuğu feraha, kaybettikten sonra kazandığı şana, yardım alarak hak ettiği berekete yorulur.

"Rüyada evlenme teklifi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu konusunda en sık sorulanlar

rüyada evlenme teklifi
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Hayvanlar kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüya yorumunun rehber olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, ipuçlarına göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada evlenme teklifi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.