Rüyada evlenmek için hazırlık yapmak

Onur R.(35) - İstanbul sordu : "Tabirlerinizi kısa bir süredir dikkatlice takip ediyorum. Bulamadığım nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada evlenmek için hazırlık yapmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada evlenmek için hazırlık yapmak, üne erişileceğine, hayırlı uğraşlara, istenilen güce ermeye, temiz zenginliğe, sevince kavuşulacağına, yetenekli bir kimseye, huzura ermeye, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, sağlıklı yaşamaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sıcakkanlı yaşlı tanıdığa işarettir. Ender olarak da korkuya olmasına, istenmeyen bir sorunla yüzyüze gelineceğine, kederden sıyrılamamaya, parasal probleme, içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Farklı düşünen alimler dediler ki: Bu rüya uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği haysiyete, bir kişiden yardım isteyerek istediği rahatlığa, zahmetle birlikte ümit ettiği itibarlı mertebeye, zorlukla ümit ettiği şerefe yorulur.

"Rüyada evlenmek için hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada evlenmek için hazırlık yapmak
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada evlenmek için hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.