Ruyada evlenmeye hazirlik yapmak

Gülesen Ü.(26) - Ankara sordu : "İyi günler; Rüya yorumlarınızı uzun bir süredir ilgiyle okuyorum. ruyada evlenmeye hazirlik yapmak yorumlar mısınız? "

Ruyada evlenmeye hazirlik yapmak, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, bereketli yarınlara, gelire gelecek berekete, yüksek talihe, yeminin tutulacağına, sağlıklı bir ömre, paranın kazançlı olacağına, memuriyette mertebeye ulaşacağına, servete, istenilen kuvvete, ilişkisinin iyi olacağına işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, hilekar bir düşmana, maddi sıkıntıya, hoşnutsuz bir hale gelmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya cefa ile birlikte hayalini kurduğu feraha, sıkıntı sonrasında hak ettiği az olan kazancının artacağına, cefa çekerek istediği refaha, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı şöhrete işaret eder.

"Ruyada evlenmeye hazirlik yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri hakkında en çok merak edilenler

ruyada evlenmeye hazirlik yapmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayan, kati suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara yol açabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Ruyada evlenmeye hazirlik yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.