Rüyada evli eşiyle tekrar evlenmek

Günay M.(43) - Ankara sordu : "İyi akşamlar. rüyada evli eşiyle tekrar evlenmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada evli eşiyle tekrar evlenmek, emniyette hissetmeye, aşk hayatının yolunda olduğuna, manevi külfeti olan akrabadan yakasını kurtarmaya, üne erişmeye, fakirlikten uzak durmaya, arzuların hayata geçeceğine, verilen sözün tutulacağına, sağlığa, bir kaç hafta içinde öğrenilecek memnun edici haber duymaya, getirili işlere, mutlu olmaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya başına gelmesine, fenalık görmeye, sevimsiz bir duruma gelmeye, sıhhatin bozulacağına, rahatının bozulacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra hak edilen mutluluğa, bir kişiden yardım isteyerek gözlediği güce, mağlubiyetten sonra istediği beceriye, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı beceriye delalettir.

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada evli eşiyle tekrar evlenmek
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada evli eşiyle tekrar evlenmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.