Rüyada evli kadının yeniden evlenmesi

Gazihan H.(48) - Ankara sordu : "Yazdıklarınızı uzun zamandır dikkatlice inceledim. Bu gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada evli kadının yeniden evlenmesi açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada evli kadının yeniden evlenmesi, mutluluğu bulmaya, salih akrabaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, elinden her iş gelen bir kişiye, paraya gelecek artışa, alın teriyle elde edilen zenginliğe, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, huzur bulmaya, uzun ömre, rızkın temiz olacağına, sıcakkanlı genç insana işaret eder. Nadiren de rahatının kaçacağına, parasal sıkıntıya, sıkıntıya yaşantıya, can sıkıcı bir hale gelmeye, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine delalettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya başarısızlıktan sonra gözlediği büyük güce, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği müjdeye, zorluklarla mücadele ederek beklediği daha çok kazanca, uğraş vererek ümit ettiği feraha işaret eder.

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada evli kadının yeniden evlenmesi
  • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, yabancı kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada evli kadının yeniden evlenmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.