Rüyada evli olmadan hamile olduğunu görmek

Tuğberk L.(24) - Yozgat sordu : "rüyada evli olmadan hamile olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada evli olmadan hamile olduğunu görmek, hayırlı uğraşlar yapacağına, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, yakın zamanda duyulacak hayırlı gelişmelere, mutluluğa kavuşmaya, tatlı dilli genç insana, bonkör memura, helal nimete, vefalı arkadaşa, şana sahip olunacağına, verilen sözün tutulacağına, istenilen bir ilişkiye delalettir. Aynı zamanda ticaret nedeniyle sıkıntıya, korkulanın başına gelmesine, fukaralığa, hilekar amire, istenmeyen bir durumla yüzleşileceğine delalet eder. Farklı düşünen alimler şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntıları aşarak hak ettiği temiz kazanca, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu kazanca, sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği mülke, uzun süren çabaların sonunda elde ettiği hünere delalettir.

Görülen rüyanın anlamı konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada evli olmadan hamile olduğunu görmek
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evli olmadan hamile olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.