Rüyada evlilik için hazırlık yapmak

Ebru O.(34) - İstanbul sordu : "Hayırlı akşamlar; Bana göre yazılmış en detaylı rüya yorumları sitesi RüyadaNeGörmek.com. Aradığım neredeyse bütün rüyalar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada evlilik için hazırlık yapmak açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada evlilik için hazırlık yapmak, getirili girişim gerçekleştireceğine, sevince kavuşmaya, isteklerin gerçekleşeceğine, tertemiz servete, üne sahip olunacağına, mutlu olmaya, parasal yükü bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, önemli kuvvete ermeye, verdiği sözü tutacağına, kazancın bereketli olacağına, sosyal yaşamda feraha delalettir. Aynı zamanda rahatı kaybetmeye, kötü huylu bir tanıdık tarafından zarar görmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, yalancı bir tanıdığa, cimri bir tanıdığa işaret eder. Bazı durumlar için de alimler şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak düşlediği huzura, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği hayra, hatalarının ardından istediği refaha, başarısızlıktan sonra düşlediği temiz kazanca işarettir.

"Rüyada evlilik için hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada evlilik için hazırlık yapmak
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada evlilik için hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.