Rüyada evlıya

Günfer N.(42) - Samsun sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en kapsamlı rüya yorumları internet sitesi burası. rüyada evlıya açıklar mısınız? "

Rüyada evlıya, verilen sözün tutulacağına, mal varlığına gelecek bolluğa, vefakar dosta, iyi talihe, arkadaşlarıyla eğlenmeye, devlette mertebeye çıkacağına, şöhrete ulaşmaya, alın teriyle kazanılan zenginliğe, zahmetsiz elde edilen mala, iyi günlere, iyi bir mutluluğa delalettir. Ender olarak da ticari sorunlara, muhtaç duruma düşmeye, kıymet düşmesine, kederden kurtulamamaya, üzüntü duymaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda beklediği başarıya, sıkıntı çekerek düşlediği zafere, sıkıntılara göğüs gererek gözlediği güce, zorlukların ardından hasret duyduğu haysiyete delalet eder.

"Rüyada evlıya" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumu konusunda en çok merak edilenler

rüyada evlıya
  • Aşırı ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Kobay hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada evlıya" yazısı izinsiz kopyalanamaz.