Rüyada eyüp camisini görmek

Gülersu Ş.(48) - Denizli sordu : "Selam; rüyada eyüp camisini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eyüp camisini görmek, zengin amire, zorluk çekmeden kazanılan altına, faydalı uğraşlar yapacağına, kısa zamanda alınacak memnun edici haber duymaya, yüksek ticari kazançlara, gelire gelecek bolluğa, refah dolu zamanlara, güzel işlere, salih çocuğa, mutlu olmaya, kazancın hayırlı olmasına yorulur. Nadiren de sıkıntılı hayata, rahatı kaybetmeye, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, üzülmeye, düşmanlığını gizleyen yabancıya yorulur. Bazı durumlarda da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu hatalarının ardından hak ettiği iyiliğe, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği itibara, sıkıntıları aşarak umduğu ferahlığa, sıkıntıyla umduğu saygınlığa yorulur.

"Rüyada eyüp camisini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri hakkında bilinmeyenler

rüyada eyüp camisini görmek
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rüyaların mesaj verici olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eyüp camisini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.