Rüyada eyüp ismi görmek

Serdar Ç.(30) - İzmir sordu : "rüyada eyüp ismi görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada eyüp ismi görmek, hayırlı dosta, sözlerin yerine getirileceğine, sevdikleriyle muhabbete, işte mevkiye çıkılacağına, iyi gelire, sevince, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, bol kazanca, rızkın kazançlı olmasına, sağlıklı yaşamaya, isteklerin gerçekleşeceğine işarettir. Bunlarla birlikte iyi hali kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen kimseye, sağlığın bozulacağına, kötülükten emin olunacağına, kıymet kaybetmeye delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek özlediği temiz rızka, zorlukları aşarak hayalini kurduğu huzura, yardım alarak beklediği mevkiye, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu itibara yorulmaktadır.

"Rüyada eyüp ismi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada eyüp ismi görmek
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüya tabircisi, mutlaka tabirden rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada eyüp ismi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.