Rüyada eyüp sultan camisini görmek

Fatma O.(47) - Kayseri sordu : "hayırlı geceler; Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde yer buluyor fakat rüyada eyüp sultan camisini görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada eyüp sultan camisini görmek, sevince kavuşulacağına, akrabalarla birlikte yaşamaya, hak edilmiş ziynete, ferahlığa, yakında alınacak müjdeli haber almaya, dostluklarında huzura, hoşsohbet yaşlı tanıdığa, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, dünyalığa gelecek artışa, cömert memura, istenilen bir ilişkiye yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da rahatı kaybetmeye, parasal sıkıntıya, can sıkıcı bir hale düşmeye, merhametsiz bir yöneticiye, sırların açığa çıkmasına yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya yardım alarak kavuştuğu toplu paraya, uğraşlarının sonunda hak edilen beceriye, zahmet çekerek düşlediği ferahlığa, yenilgiden sonra özlediği toplu mala yorulur.

"Rüyada eyüp sultan camisini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında bilinmeyenler

rüyada eyüp sultan camisini görmek
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Uyandıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada eyüp sultan camisini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.