Rüyada eyüp sultanı görmek

Uğur S.(32) - Tekirdağ sordu : "rüyada eyüp sultanı görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada eyüp sultanı görmek, özlemi duyulan bir mutluluğa, hayallerin gerçekleşeceğine, güler yüzlü orta yaşlı kimseye, yetenekli bir kimseye, kısa zamanda alınacak iyi havadise, paraya gelecek bolluğa, emniyetli olmaya, zorluk çekmeden kazanılan mülke, parasal yükü bulunan birinden kurtulmaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, memuriyette makama ulaşılacağına yorulur. Aynı zamanda çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına, maddi probleme, fena huylu bir kimse tarafından zarar görmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye, kötülükten emin olunacağına delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra özlediği hayra, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı temiz kazanca, sıkıntılarının sonunda gözlediği daha sağlıklı bir hayata, çektiği zorlukların sonunda gözlediği şana yorulur.

"Rüyada eyüp sultanı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile ilgili merak edilenler

rüyada eyüp sultanı görmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eyüp sultanı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.