Rüyada eyüp sultanın mezarını görmek

Feyzan N.(35) - İzmir sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç yıldır dikkatle inceledim. rüyada eyüp sultanın mezarını görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada eyüp sultanın mezarını görmek, vefakar akrabaya, rahatlamaya, sevinmeye, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, yeminine bağlı kalınacağına, duygusal hayatın iyi olacağına, mutluluk dolu geleceğe, gelire gelecek artışa, duygusal külfeti olan arkadaştan kurtulmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, zorluk çekmeden kazanılan rızka yorulur. Olumsuz yorum olarak hilekar bir insana, iyi hali yitirmeye, fenalığını göstermeyen düşmana, sıkıntılı yaşantıya, saklanansırların ortaya çıkacağına işaret eder. Kimi yorumcular şöyle derler: Görülen rüya yardım alarak düşlediği refaha, zahmet çekerek ulaştığı huzura, sıkıntılarının sonunda gözlediği toplu paraya, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği refaha delalettir.

"Rüyada eyüp sultanın mezarını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada eyüp sultanın mezarını görmek
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada eyüp sultanın mezarını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.