Rüyada eyyub el ensariyi görmek

Murat H.(26) - Ankara sordu : "rüyada eyyub el ensariyi görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada eyyub el ensariyi görmek, isteklerin gerçekleşeceğine, maddiyata gelecek berekete, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, sevecen genç kimseye, mutluluğu bulmaya, bol kazanca, ilişkisinin iyi gittiğine, getirili işler yapacağına, huzura, emniyette hissetmeye delalettir. Ender olarak da fenalığını göstermeyen tanıdığa, huzurunun kaçacağına, saklanansırların ortaya çıkmasına, dara düşmeye, ticari problemlere yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya tabircileri derler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra istediği saygınlığa, zorlukla ümit ettiği feraha, zahmetle beklediği daha iyi bir hayata, zorlanarak beklediği ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada eyyub el ensariyi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında bilmedikleriniz

rüyada eyyub el ensariyi görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Yaklaşık olarak gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahmini üçte birini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada eyyub el ensariyi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.