Rüyada farenin koynuna girmesi

Fatma M.(24) - Balıkesir sordu : "rüyada farenin koynuna girmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada farenin koynuna girmesi, külfetsiz elde edilen ganimete, yeminini yerine getireceğine, aşk hayatında huzura, birikmiş mala, imrenilen bir ilişkiye, dostlarıyla eğlenmeye, sakin bir hayatı olacağına, mutlu günlere, mülke gelecek bolluğa, bonkör insana, duygusal külfeti olan yabancıdan kendini kurtarmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak zarar görmeye, sağlığın kötüleşeceğine, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, korkuya başına gelmesine, düşmanlığını göstermeyen amire delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu onura, hatalarının ardından düşlediği kazanca, kaybettikten sonra düşlediği hayra, yardım alarak hayalini kurduğu toplu mala delalet eder.

"Rüyada farenin koynuna girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada farenin koynuna girmesi
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Yaklaşık bir insan hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada farenin koynuna girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.