Rüyada fil emzirmek

Mehmet Z.(36) - Van sordu : "rüyada fil emzirmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada fil emzirmek, maddi külfeti olan arkadaştan uzak durmaya, eşiyle birlikte gülmeye, eli açık aile ferdine, getirili yatırım içinde bulunacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, bol kısmete, ikili ilişkilerde mutluluğa, düşkünlükten uzak durmaya, sakin bir hayat sürdüreceğine, hayırlı çocuğa, arzuların hayata geçeceğine işarettir. Kimi zaman da kötü bir olayla karşılaşılacağına, ticari zarara, yalancı bir insana, kötü niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, parasal zorluğa delalettir. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra ulaştığı itibarlı mertebeye, hatalarının ardından hak edilen huzura, zorluklarla mücadele ederek elde ettiği beceriye, ümitsizlikten sonra kavuştuğu zafere delalettir.

"Rüyada fil emzirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabirleri konusunda merak ettikleriniz

rüyada fil emzirmek
  • Yaklaşık gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fil emzirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.