Rüyada fil ne anlama gelir

Elif F.(24) - Mersin sordu : "rüyada fil ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fil ne anlama gelir, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, duygusal yükü bulunan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, ticari getirisi yüksek atılımlar içinde bulunacağına, eşiyle yaşamaya, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, zengin adama, huzurlu olmaya, rızkın bereketli olacağına, imrenilen bir başarıya, sağlıklı bir ömre, beceri sahibi bir insana yorulmaktadır. Bunlarla birlikte hilekar yöneticiye, karışık bir olayla karşılaşılacağına, fakirliğe, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, eğitimsiz bir kişiye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular derler ki: Bu rüya zorlukla birlikte hasret duyduğu servete, cefa çekerek umduğu ferahlığa, cefa çektikten sonra umduğu varlığa, zamanla elde ettiği servete yorulmaktadır.

"Rüyada fil ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada fil ne anlama gelir
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. pek çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fil ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.