Rüyada fil saldırısı

Ayşe L.(36) - Yozgat sordu : "rüyada fil saldırısı yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada fil saldırısı, mutluluğa ermeye, mutlu zamanlara, ilişkisinin iyi olacağına, sevince erişileceğine, rızkın hayırlı olmasına, bir kaç gün içinde alınacak sevindirici haber almaya, dostlarla sohbete, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, faydalı uğraşlara, samimi orta yaşlı tanıdığa, iyi kısmete yorulmaktadır. Ender olarak da sıkıntılı yaşantıya, üzülmeye, huzurunun kaçacağına, sırların meydana çıkmasına, ticaret sebebiyle huzursuzluğa yorulmaktadır. Bir takım ulemalar şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla hayalini kurduğu varlığa, zorluklarla mücadele ederek düşlediği mala, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu zafere, çektiği zorlukların sonunda hak edilen zenginliğe yorulur.

"Rüyada fil saldırısı" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada fil saldırısı
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan kişinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Belirgin herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fil saldırısı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.