Rüyada fırına ekmek atmak

Hızırali İ.(46) - İzmir sordu : "rüyada fırına ekmek atmak açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada fırına ekmek atmak, mutluluğa ermeye, sağlıklı bir ömre, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, eşiyle iyi geçinmeye, güzel gelire, kazanca gelecek fazlalığa, şöhrete sahip olunacağına, sevince, varlıklı kimseye, güvenli olmaya, büyük mertebeye gelineceğine yorulur. Bunlarla birlikte üzüntü duymaya, sevimsiz bir hale düşmeye, hoşgörüsüz bir kimseye, iş nedeniyle sıkıntıya, rahatının kaçacağına delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya cefa çekerek kavuştuğu varlığa, yardım alarak beklediği berekete, kaybettikten sonra kavuştuğu mevkiye, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen mala yorulmaktadır.

"Rüyada fırına ekmek atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada fırına ekmek atmak
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı biçimde geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Uyandıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada fırına ekmek atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.