Rüyada fotoğraf atmak

Aida G.(23) - İstanbul sordu : "Selam, Aradığım neredeyse tüm yorumlar web sitenizde var fakat rüyada fotoğraf atmak açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada fotoğraf atmak, özlemi duyulan bir başarıya, sözünü yerine getireceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, vefalı arkadaşa, güzel şansa, maddi külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, tatlı dilli orta yaşlı kişiye, sevince erişileceğine, imrenilen güce ulaşmaya, güzel uğraşlara, mutlu olmaya işarettir. Kimi zaman da ticaret alanında sıkıntıya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, kıymet düşmesine, kötü huylu yönetici eliyle zarar görmeye, parasızlığa işaret eder. Bazen de tabirciler şöyle derler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu kazanca, uğraşlarının sonunda hak ettiği berekete, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu rahatlığa, uğraşarak hasret duyduğu büyük güce yorulur.

"Rüyada fotoğraf atmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada fotoğraf atmak
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fotoğraf atmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.