Rüyada fotoğraf çerçevesinin kırılması

Kemal P.(28) - İstanbul sordu : "Rüya tabirlerinizi bir kaç zamandır ilgiyle takip ediyorum. rüyada fotoğraf çerçevesinin kırılması açıklar mısınız? "

Rüyada fotoğraf çerçevesinin kırılması, gönül ilişkisinin iyi olacağına, yağmura, cömert kadına, güzel kısmete, ticari getirisi yüksek girişim yapacağına, problemlerden uzak kalacağına, hayırlı uğraşlar yapacağına, maddi külfeti olan arkadaştan kendini kurtarmaya, taleplerin hayata geçeceğine, hoşgörülü yaşlı kişiye, merhametli akrabaya delalettir. Bazen de mutsuz edici bir durumla karşılaşılacağına, korktuğundan emin olmaya, kedere düşmeye, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, korkulanın olmasına işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya uğraş vererek umduğu nimete, zorlukla ümit ettiği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu müjdeye, zorlukları aşarak özlediği mülke delalettir.

"Rüyada fotoğraf çerçevesinin kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada fotoğraf çerçevesinin kırılması
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere sebep olabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Yorumları uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Kimi zaman net olarak kimi zaman da dolaylı olarak gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fotoğraf çerçevesinin kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.