Rüyada fotoğraf görmek

Işin D.(20) - Diyarbakır sordu : "Üç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada fotoğraf görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada fotoğraf görmek, kazançlı atılımlar yapacağına, planların gerçekleşeceğine, kolay kazanılan ganimete, sevince erişileceğine, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı havadis öğrenmeye, hayırlı işler gerçekleştireceğine, eşiyle eğlenmeye, yağmura, hayırlı işler yapacağına, şöhrete erişmeye, mutluluğa delalet eder. Aynı zamanda iş sebebiyle sıkıntıya, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıhhatin bozulacağına, mutsuz edici bir durumla yüzleşileceğine, kötülükten emin olmaya işaret eder. Bazı durumlarda da rüya uzmanları derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu paraya, meşakkatle umduğu toplu kazanca, kaybettikten sonra hak ettiği rahatlığa, uğraşlarının sonunda hak ettiği beceriye işarettir.

"Rüyada fotoğraf görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada fotoğraf görmek
  • Rüya tabiri konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz insanların adlarını söyler.
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada fotoğraf görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.