Rüyada fotoğraf istenmesi

Rümeysa C.(30) - Kayseri sordu : "rüyada fotoğraf istenmesi açıklar mısınız? "

Rüyada fotoğraf istenmesi, yeminini tutacağına, imrenilen bir eşe, hoşsohbet orta yaşlı akrabaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mutlu geleceğe, cömert insana, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, ticari getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sevince, manevi yükü olan akrabadan uzaklaşılacağına, temiz ganimete işarettir. Bunlarla birlikte korktuğundan emin olmaya, yalancı kişiye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, fenalığını göstermeyen akrabaya, parasal probleme delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Bu çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu haysiyete, zorluklarla mücadele ederek kazandığı sevince, sıkıntı çekerek ümit ettiği ganimete, sıkıntıya düşerek hasret duyduğu servete işaret eder.

"Rüyada fotoğraf istenmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamı hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada fotoğraf istenmesi
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada fotoğraf istenmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.