Rüyada fotoğraf makinesi

Bekır V.(23) - İstanbul sordu : "rüyada fotoğraf makinesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada fotoğraf makinesi, ferahlamaya, helal paraya, bereketli günlere, rızkın verimli olacağına, istenilen bir geleceğe, aşk hayatının iyi olacağına, maddi külfeti bulunan tanıdığı birinden uzaklaşılacağına, beceri sahibi bir insana, vefakar akrabaya, düşkünlükten uzak durmaya, sağlığa işarettir. Bir diğer yoruma göre de üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, parasızlığa, düşmanlığını göstermeyen düşmana, sıkıntıya düşmeye, yalancı tanıdığa işaret eder. Bazen de alimler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kazandığı itibara, zahmetle birlikte hayalini kurduğu feraha, kaybettikten sonra umduğu berekete, meşakkatle kavuştuğu beceriye işaret eder.

"Rüyada fotoğraf makinesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile alakalı bilinmeyenler

rüyada fotoğraf makinesi
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Kimi zaman net olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada fotoğraf makinesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.