Rüyada futbolcu görmek ne anlama gelir

Erkul O.(47) - İzmir sordu : "Fikrimce yazılmış en derin rüya yorumu internet sitesi ruyadanegormek. Geçen gece garip bir rüya gördüm. rüyada futbolcu görmek ne anlama gelir yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada futbolcu görmek ne anlama gelir, huzurlu olmaya, malın bereketli olmasına, karmaşadan uzak yaşayacağına, mutluluğu bulmaya, faydalı uğraşlara, şöhrete kavuşmaya, mal varlığına gelecek berekete, hayallerin yerine geleceğine, iyi bir ilişkiye, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya delalet eder. Bazen de üzüntüden sıyrılamamaya, düşmanlığını gizleyen yöneticiye, fena huylu bir amir tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya düşmeye, hoşnutsuz bir duruma düşmeye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda istediği rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu toplu paraya, zorlukların sonrasında ulaştığı hünere, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu güce işaret eder.

"Rüyada futbolcu görmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada futbolcu görmek ne anlama gelir
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada futbolcu görmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.