Ruyada futbolcu gormek

Nur B.(31) - Kıbrıs sordu : "Merhaba. ruyada futbolcu gormek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada futbolcu gormek, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, uzun ömre, helal paraya, şana ermeye, rızkın bereketli olmasına, mülke gelecek bolluğa, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, dingin olacağına, salih akrabaya, iyi bir eşe, emniyetli yaşamaya işaret eder. Ayrıca mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, zulüm görmeye, can sıkıcı hale düşmeye, hilekar bir düşmana, düşmanlığını gizleyen düşmana işaret eder. Bazı alimler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu ticari kazanca, zorlukların sonrasında kavuştuğu yüksek mertebeye, uğraşarak hak edilen ganimete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği daha sağlıklı bir hayata işaret eder.

"Ruyada futbolcu gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması hakkında bilinmesi gerekenler

ruyada futbolcu gormek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Aşırı psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Ruyada futbolcu gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.