Rüyada futbolcu ile fotoğraf çektirmek

Yasemin Ç.(43) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada futbolcu ile fotoğraf çektirmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada futbolcu ile fotoğraf çektirmek, hak edilmiş nimete, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, becerili bir insana, zenginliğe, bereketli geleceğe, planların gerçekleşeceğine, istenilen kuvvete ermeye, güler yüzlü orta yaşlı kişiye, verdiği sözünü tutacağına, eli açık yöneticiye, emniyette hissetmeye işaret eder. Aynı zamanda fukaralığa, korkulanın başına gelmesine, sıkıntıya hayata, can sıkıcı duruma gelmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Farklı düşünen yorumcular şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek kazandığı ticari kazanca, meşakkatle birlikte elde ettiği toplu kazanca, zorlukla gözlediği itibarlı mertebeye, zahmet çekerek umduğu zafere delalettir.

"Rüyada futbolcu ile fotoğraf çektirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri hakkında bilmedikleriniz

rüyada futbolcu ile fotoğraf çektirmek
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Rüyada futbolcu ile fotoğraf çektirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.