Rüyada futbolcu ile konuşmak

Burak T.(43) - Erzurum sordu : "rüyada futbolcu ile konuşmak yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada futbolcu ile konuşmak, büyük makama yükseleceğine, dostlarla refah içinde geçecek ömre, kolay kazanılan mülke, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, rahatlığa, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, planların hayata geçeceğine, büyük güç sahibi olmaya, salih akrabaya, zenginliğe yorulur. Başka görüşlere göre de çözümü zor bir olayla karşılaşılacağına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, üzülmeye, zulüm görmeye, üzücü bir sorunla karşılaşılacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kazandığı berekete, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu beceriye, kaybettikten sonra gözlediği beceriye, sıkıntı sonrasında hayalini kurduğu daha iyi kazanca delalet eder.

"Rüyada futbolcu ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada futbolcu ile konuşmak
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına göre gerekli önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada futbolcu ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.