Rüyada futbolcu olduğunu görmek

Yüksel G.(45) - Antalya sordu : "Tartışmasız internetteki en güzel rüya tabiri internet sitesi sizinki. Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada futbolcu olduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada futbolcu olduğunu görmek, faydalı işlere, servete, kolay elde edilen servete, sosyal yaşamda başarıya, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, helal ziynete, yüksek mertebeye ulaşacağına, şana ermeye, verdiği söze sadık durulacağına, parasal külfeti bulunan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, mutluluğa delalet eder. Başka görüşlere göre de ferahının kaçacağına, parasal sıkıntıya, zorluğa düşmeye, üzüntü verecek durumla yüzyüze gelineceğine, korkulanın olmasına işarettir. Bazı durumlarda da tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra özlediği zafere, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu berekete, uğraşlarının sonunda düşlediği mala, uğraşarak düşlediği az olan kazancının artacağına işaret eder.

"Rüyada futbolcu olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamı hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada futbolcu olduğunu görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada futbolcu olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.