Rüyada futbolcu

Mahmure K.(27) - Kahramanmaraş sordu : "rüyada futbolcu yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada futbolcu, sağlıklı yaşamaya, paraya gelecek artışa, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, yüksek ticari kazançlara, finansal yükü olan yabancıdan yakasını kurtarmaya, iyi bir geleceğe, faydalı uğraşlara, mutlu günlere, duygusal hayatın yolunda olduğuna, güvenli yaşamaya, gıpta ile bakılan güce ermeye yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, ferahının kaçacağına, düşmanlık görülmesine, maddi zorluğa, çözümü zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra düşlediği paraya, umudunu kestikten sonra kavuştuğu feraha, uzun bir bekleyişin sonunda istediği müjdeye, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği servete delalet eder.

"Rüyada futbolcu" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada futbolcu
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Kobay hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada futbolcu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.