Rüyada gebeyken bebek düşürmek

Gürgün P.(19) - Konya sordu : "rüyada gebeyken bebek düşürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada gebeyken bebek düşürmek, sözünü yerine getirmeye, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, hünerli bir insana, gönül ilişkilerinde feraha, karlı iş gerçekleştireceğine, manevi külfeti olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, kazançlı yarınlara, zenginliğe, şana kavuşulacağına, kısa sürede öğrenilecek müjdeli gelişmelere yorulur. Ender olarak da fenalığını saklayan tanıdığa, fukaralığa, kaprisli bir düşmana, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna işarettir. Kimi rüya tabircileri şöyle dediler: Görülen rüya zorlukla birlikte kavuştuğu toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda gözlediği mevkiye, yenilgiden sonra kazandığı daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak özlediği temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada gebeyken bebek düşürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada gebeyken bebek düşürmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gereklidir.
  • Bazen açıkça kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
  • Ortalama bir insanın hayatının ortalama üçte birini, başka bir yorumla tahminen 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Bir çok hayvan kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gebeyken bebek düşürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.