Rüyada gece dışarıda olmak

Şükrü A.(25) - Aydın sordu : "Bu gece rüya gördüm. rüyada gece dışarıda olmak açıklar mısınız? "

Rüyada gece dışarıda olmak, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli gelişmelere, rahatlığa, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, şöhrete sahip olunacağına, samimi genç akrabaya, özlemi duyulan bir başarıya, sağlıklı yaşamaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sevinmeye, zahmetsiz kazanılan ziynete işaret eder. Bir diğer yoruma göre de fena huylu yönetici eliyle zarar görmeye, sağlığın bozulacağına, yoksulluğa, düşmanından emin olunacağına, korkuya başına gelmesine işarettir. Kimi zaman da ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu zahmetle ulaştığı ferahlığa, uğraş vererek ümit ettiği zafere, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak ettiği mala, verdiği uğraşların sonunda düşlediği iyiliğe yorulur.

"Rüyada gece dışarıda olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri konusunda bilinmeyenler

rüyada gece dışarıda olmak
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada gece dışarıda olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.