Ruyada gece kusu gormek

Hayreddin H.(31) - İstanbul sordu : "Üç gün önce size ilettiğim rüyayı gördüm. ruyada gece kusu gormek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Ruyada gece kusu gormek, refah dolu günlere, yüksek kısmete, üne erişileceğine, bonkör yabancıya, hayallerin hayata geçeceğine, işte makama yükseleceğine, helal ziynete, iyi işlere, kolay kazanılan ganimete, emniyette yaşamaya, mutluluğa yorulur. Nadiren de kaprisli bir akrabaya, hilekar insana, muhtaç duruma düşmeye, sıkıntılı yaşantıya, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya delalettir. Farklı düşünen yorumcular derler ki: Bu rüya zamanla istediği sevince, zorlukla hasret duyduğu servete, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı rahata, zorlukların ardından kazandığı daha iyi bir hayata delalettir.

"Ruyada gece kusu gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada gece kusu gormek
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Ruyada gece kusu gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.